Minulý víkend jsme konečně navštívili nový Trail Park Dolní Morava. Myslím, že nejenom mi jsme byli zvědaví a dlouho jsme čekali na trail, který zde měli otevřít jako první. Selský flow trail je první trail, který si zde můžete kompletně projet. Sedm kilometru trailu, jaký u nás nemá obdoby. Široká vyžehlená dálnice, která vás s obrovskou zábavou dostane až dolů k lanovce. Něco takového se u nás snad ještě nikdy nepostavilo. Od začátku až do konce flow a zase jenom flow. Samozřejmě je možno si i sem tam povyskočit a nebo taky ne.

 

b0986da4-feb8-4eb2-a206-b316e065f38f

 

IMG-2646

 

Ve výstavbě jsou další dva traily. Černý a červený, podle všech informací to bude stejná paráda, jako modrý trail. Nezbývá nám než čekat a těšit se až si budeme moci projet i toto dva zbrusu nové traily. Abychom vám to čekání zkrátili, připravili jsme pro vás další soutěž. Tentokrát třem z vás pošleme po jedné permici na pět jízd v Trail Park Dolní Morava. Stačí jen dočíst až úplně dolů a splnit všechny podmínky.

SOUTĚŽ

  1. Nasdílejte příspěvek na našem FB
  2. Označte v příspěvku Trail Park Dolní Morava (označíte pomoci @ před názvem bikeparku)
  3. K příspěvku napište třikrát FLOW FLOW FLOW
  4. Pokud jste ještě nezalajkovali naší stránku České Bikeparky na FB a nebo ještě neodebíráte náš youtube kanál, určitě to napravte.

 

V nejbližší době slosujeme, všechny, kteří měli chuť se zúčastnit naší soutěže a budeme posílat permice.

 

 

IMG-2637

IMG-2644

IMG-2665