Před nějakou dobou jsme uvedli novinku v podobě nové mapovací sekce a to pumptracky. Chceme se pokusit vytvořit seznam pumptracků u nás. Jezdit za jedním pumptrackem přes celou republiku je ovšem dost nákladné a lehce neefektivní a tak jsme pro vás přichystali soutěž. Budete se tak moct stát aktéry a tvůrci našeho webu. Tímto tak vyhlašujeme první soutěž s českými bikeparky pro rok 2021.

Pro páteční pobavení také přikládáme video z nepoužitých záběru při natáčení. Bylo jich více než těch, které jsme použili.

Jak se do soutěže zapojit, co a kdo může tentokrát vyhrát?

Zapojit se může opět v podstatě každý, kdo má kousek mozku mezi ušima. Pro zapojení do soutěže si stačí vyhlídnout nějaký ten oblíbený pumptrack, který máte ve svém okolí. Dojedete si na něj zajezdit a nezapomenete si sebou vzít nějakou tu kameru, nejlépe akční, aby to bylo všechno akční. Potom natočíte pár hezkých záběru, nafotíte pár fotek a to vše uložíte někde na internet. My jsme to zkoušeli přes ulozto.cz a vše fungovalo perfektně. K tomu přidáte pár vět o daném místě a vše, včetně odkazu na video, nám to pošlete na náš email.

jenda.huudecek@gmail.com

Nezapomeňte si prohlédnout náš E-SHOP a vybrat si svůj kus z Českých Bikeparku.

E-SHOP

Takto se můžete osobně zapojit do obsahu našeho projektu. Každý takový email osobně zhodnotíme, zda je vše v pořádku. V případě, že uznáme vše bez závad, pošleme vám triko s krátkým rukávem nebo čepici. Můžete si vybrat barvu a velikost. Takto jsme se rozhodli obdarovat prvních deset zájemců o mapování. Ze zaslaného materiálu následně vytvoříme záložku v sekci pumptracky a vše zveřejníme na našem webu. Pokud to ještě někdo nepochopil, může si pustit naše video jak zmapovat pumptrack, kde jsem se to snažili vše podrobně vysvětlit. Takže přátelé, kamarádi neseďte doma na prdelích a vyrazte ven něco zmapovat.