2023

České bikeparky se konečně dostali do zahraničí, až k našim bratrům na Slovensko. Pár kilometrů za hranicemi Jižní Moravy se nachází trailcentrum, které se otvíralo v roce 2018 a za jejím vznikem stojí místní nadšenci otec se synem, kteří mají cyklistiku v krvi. Není zde problém se zaparkováním, naopak místa je tu dost. Ve zdejší základně vás bez problému nasytí, půjčí vám kolo, popřípadě může proběhnout i drobný servis. 

Traily začínají kousek od parkoviště. Kdo by měl zájem se rozhýbat je zde menší trailík určený dětem nebo právě pro rozhýbání, než se vydáte na traily. Traily jsou rozdělené na dvou svazích, které dělí asfaltová cesta dole v dolině. Na levé straně se nacházejí čtyři traily a parádně připravený stoupací trail. Na této straně si můžete vybrat z trailu modré, zelené, hnědé a černé barvy. Všechny traily jsou dostatečně široké, plné skoček, průjezdů mezi stromy a na černé se dočkáte si prudšího svahu s adrenalinovými úseky.

Na druhé straně doliny, je opět stoupací trail, který vás vyveze na vrchol této strany doliny. Tady si můžete vybrat ze dvou trailů. My jsme vyzkoušeli trail Avalanche, který je tou jednodušší variantou na této straně. Opět velice příjemný trail, který vás sveze až ke zdejší základně. Druhý trail, který jsme cestou dolů okoukli  je plný dvojáků a dřevěných skoků. Za takovou lajnu by se nemusel stydět ani kdejaký bikepark. Sice jsem trail nevyzkoušeli, ale jsme si jistí, že skoky na trailu by každému bajkerovi přinesl úsměv na tváři a nezůstalo by to jen u jedné jízdy.

Za nás super místo, které si zaslouží místo v našem seznamu. Můžeme jen a jen doporučit. 

Video

  • Zlatnícka Dolina AC/DC 2023Zlatnícka Dolina AC/DC 2023
  • Zlatnícka Dolina Snake trail 2023Zlatnícka Dolina Snake trail 2023
  • Zlatnícka Dolina Rocky Trail 2023Zlatnícka Dolina Rocky Trail 2023
  • Zlatnícka Dolina Black Panther 2023Zlatnícka Dolina Black Panther 2023
  • Zlatnícka Dolina Avalanche 2023Zlatnícka Dolina Avalanche 2023

Vaše komentáře

Přidat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčovna kol

Požičovňa bicyklov a elektrobicyklov HERTLSPORT. Požičovňa sa nachádza v priestoroch horskej chaty HERTLSPORT (BIKE ARÉNA CENTRUM) v Zlatníckej doline a ponúka k zapožičaniu bicykle a elektrobicykle značiek: CANNONDALE, LEADER FOX a LECTRON. V ponuke na zapožičanie aj detské bicykle, detské sedačky a palice na NORDIC WALKING.
Rezervácie na tel.čísle:+421 907 337 787

 

Špecializovaná športová predajňa HERTLSPORT bola otvorená v lete roku 2007 a špecializuje sa na predaj, poradenstvo a servis v oblasti športu. Naším zákazníkom ponúkame široký sortiment kvalitných výrobkov od renomovaných firiem, pre ktoré komfort, funkčnosť a vysoká kvalita znamenajú prvoradý cieľ pre dokonalé uspokojenie spotrebiteľa. Sme exkluzívnym predajcom výživových doplnkov KOMPAVA pre oblasť Záhoria. Súčasťou kamennej predajne je aj odborný servis bicyklov všetkých značiek. V roku 2013 sme rozšírili naše služby o termoakupresúrne masáže na masážnom lehátku CERAGEM. V oblasti športového marketingu firma HERTLSPORT zabezpečuje organizáciu seriálu pretekov HERTLSPORT EXTREM TOUR.
Naším hlavným cieľom je ponúknúť naším zakazníkom kvalitný tovar a nadštandartné služby v oblasti športu.
Viac INFOwww.hertlsport.sk

Pondelok – Piatok
10:30 – 16:00 hod. 

Sobota, Nedeľa: zatvorené

PREDAJŇA HERTLSPORT SKALICA
PREDAJŇA HERTLSPORT SKALICA