Tak máme sezónu v plném proudu, trail centra otevřena, bikeparky se již taky probouzejí a co je nejpříjemnější, počasí s už umoudřilo a než přišla úterní bouřka, tak se pod koly luxusně prášilo. Ale nejen ježděním je biker živ, naplno se taky rozjela sezóna výukových kempů, kde mám tu čest působit. Letos prvně spolupracuji s Bárou a akcí s názvem DIVAKEMP.

 

4

Co to asi znamená?? No ve zkratce já a cca 10 bikerek, co na sobě makají aby stačily svým drsným bikerům, kteří je tahají na kopce sebou, ale nestíhají jim vlastně říct co a jak. No jo, zní to moc hezky než aby to byla pravda. Nejsem to já a 10 holek, ale je nás na to trochu víc, což je jen detail. Od pátku do neděle se snažíme předat co nejvíc poznatků, ať už taktických (psychických), tak technických, prostě “Jak na to!” Co se týče progresu holek, tak je až neuvěřitelné, že přijedou s respektem ze sjíždění z chodníku a odjíždí a nebojí se dropnout kdejaký šutr a sjet prudký trail. A aby to nebylo jen o ježdění, protáhnou se při józe, pojí vegetariánské dobroty a třeba najdou i holky, s kterýma začnou jezdit častěji.

DIVAKEMP.CZ

3

 

Mezi tím jim poladíme kola tak, aby měly brzdy na správném místě, řazení aby řadilo a sedlovky šly zasunout proklatě nízko. Je to spusta zážitků, emocí a občas i modřin, ale vždy se shodnem, že to stálo za to. To vše v luxusním zázemí krásného statku obklopeného nejlepšími Libereckými traily. Takže neváhejte, a jestli chcete mít doma bikerku, která za váma nebude půlku sjezdu chodit pěšky, ale bude si to užívat stejně jako my bikeři, pošlete je k nám. První červnový víkend bude ve znamení pokročilejšího trailového ježdění a to bude teprv jízda.

 

5

 

Bikům zdar, Radek

 

Více fotek od Radka