Vždycky mně potěší, když můžeme do našeho unikatního seznamu bikeparků přiřadit jeden úplně nový. Tentokrát to těší o to víc, protože bikepark vznikl v Jeseníkách v Karlově pod taktovkou – dovolím si říct mého dobrého známého Zajace. O vzniku tohoto bikeparku se tady uvažovalo už delší dobu a letos se konečně nastartoval bagřík a hráblo se do hlíny. A toho hrabání nebylo vůbec málo. Během opravdu krátké chvíle zde vznkli dvě lajny s označením modrá a červená. Do toho přibyla černá DH trať a také zelená family lajna, kde si zablbne každý.

 

PHOTO-2019-08-20-11-19-18

 

 

Bikepark Express

 

Již tohle léto je zde pro vás připravená půjčovna. Zaváděcí ceny a nádherné prostředí zdejšího kraje. To vše je zde jen a jen pro vás. Stačí kliknout na odkaz níže a virtuálně si prohlédnout bikepark Express. Pokud se vám bude líbit, vyražte si sem zajezdit a podpořte tak zdejší partu. Pro ty z vás, kteří s námi rádi soutěžíte a nebo ti z vás kteří poslední kačky propili za lacinej rum tady máme jak jinak než soutěž. A tentokrát si to dáme o tři permice pro tři z vás. Stačí nasdílet příspěvek na facebooku a mít štěstí při slosování. Nasdílet veřejně! Pořád se mezi vámi najdou tací, kteří to nedělají správně..

Soutěž na Facebooku

 

PHOTO-2019-08-20-11-19-19

 

Bikeparku Express a všem lidem, kteří se na jeho vzniku podíleli přeju za všechny z Českých Bikeparků mnoho zdaru a ještě víc výdrže při plnění dalších plánu v tomto bikeparku!