Konec roku 2016 se nezadržitelně blíží a všichni vyhlíží první sněhové vločky. Podzim a přicházející zima dává znamení k bilancování. To se týká i nás, Českých bikeparků. Dali jsme hlavy dohromady a začali vzpomínat, počítat a přemítat. A jaký to bylo?

V roce 2016 jsme:

• navštívili 12 bikeparků a 9 singletracků

• projeli 40 tras v bikeparcích a 30 tras v singlecentrech

• celkem při tom na kole najeli cca 400 km

• natočili 55 videí o délce cca 260 minut

• strávili 160 hodin stříháním videí

• nafotili přes 2000 fotek

• v autě najeli přes 4000km

• na lanovce pojezdili cca 22 hodin

• navštívili Šumavu, Křivoklátsko, Krušné hory, Krkonoše, Jizerské hory, Jeseníky, Beskydy

Dále jsme v roce 2016 spustili nový web, který přilákal 15 000 návštěvníků. Náš Youtube kanál zaznamenal přes 8500 shlédnutých videí. Testovali jsme a následně psali recenze na materiál, který používáme při mapování. V soutěžích, které jsme pořádali, jsme rozdali 40 permanentek do těch nejlepších českých bikeparků v hodnotě přes 13000,-. Máme mladý a perspektivní tým členů, kteří se aktivně zapojují do mapování bikeparků a singletrailů po celé České republice. Tato základna umožňuje kvalitnější a objektivnější pohled na jednotlivé lokality. Technicky zdatní jedinci Vám na videích ukazují ty nejlepší úseky a překážky, na které můžete narazit. Jednotlivá videa jsou sestříhána tak, aby byla přehledná a ukazovala krásy českého bajkování. Našimi partnery se staly značky jako je POC, Maloja, Mavic, bikero.cz.

11111

2222

Na závěr se sluší poděkovat, všem těm, kteří se rozhodli podpořit náš projekt a pomoct nám tak vytvořit skvělý web, který bude našim uživatelům přinášet radost a plnohodnotné informace.

Nikol Hudečková

Kamil Rakyta

Jan Svatoš

Petr Marek

Jaroslav Krejčí

Zína Plchová

Radek Vaniš

Zuzana Sonková

Zdeněk Vávra

Andrea Mlčochová

David Jaroš

Jan Coufal

Kamil Feifer

Petr Hofman

Marek Vampola

Týda

Martin Zajíc

Paní Pilařová

Jaroslav Vrzgula

Dan Hájek

Karel Stárek

Martin Píša

 

Pokud jsme na někoho zapoměli, velice se omlouváme. Neudělali jsme to schválně, ale je vás prostě hodně a doufáme, že bude ještě víc. Děkujeme všem !!!

111

20160716_171620

2017

V roce 2017 se náš tým rozroste o několik jmen, od kterých si slibujeme další posun směrem kupředu. Jmenovitě to jsou Tomáš Dražan, Radek Hon a Petr Grus. Prvně zmiňovaného jsme pasovali do role našeho pisálka. již delší dobu jsme sháněli, někoho, kdo obohatí naše stránky hezkýni texty a spisovnou češtinou. Od dalších dvou posil, které jsme zmínili, očekáváme práci přímo v terénu. Radek a Petr vám v sezóně 2017 budou přinášet aktuality ze všech koutů republiky a vy si tak díky nim opět bude moc udělat lepší představu a areálech u nás.

Připravujeme pro Vás zbrusu nový projekt. Ještě nebudeme odkrývat všechny karty, jen naznačíme. V zimě je práce pro náš web méně a tak chystáme spuštění dalšího webu, který vyplní zimní prázdnotu.

Máte se na co těšit !!!

Závěrem to nejdůležitější. Moc a moc děkujem všem, kteří sledují náš web zajímá je naše prácem soutěží s námi a v neposlední řadě také užívají pořádný pojezd všude, kde se dá.

DĚKUJEME