V červnu tohoto roku to bude přesně deset let, od registrace našeho webu, od prvního nápadu, od prvního zmapovaného areálu. Za tuto dobu jsme měli nespočet nápadů a zlepšováků, jak vám náš projekt co nejvíce přiblížit. Tak, aby byl pořád k prospěchu nás všech, poctivých a nefalšovaných bajkerů. Tak jsme se rozhodli posunout se zase o kousek dál.

Dnes spouštíme nás první oficiální e-shop, který jsme pro vás dlouho připravovali a ladili tak, aby byl jednoduchý a přehledný. Již teď si můžete prohlédnout naši nabídku oblečení a doplňků s logem našeho projektu České Bikeparky. Na výběr máte z velkého množství barev, stylů a velikostí. Ovšem tady náš e-shop teprve začíná. Pokud by se vám z jakéhokoliv nepochopitelného důvodu nelíbilo naše logo na oblečení, můžete použít náš formulář a poslat nám váš vlastní obrázek nebo návrh. My vám vyrobíme originální kus v jakémkoliv množství.

Objednat si můžete také nálepky České Bikeparky a nebo si u nás nechat vyrobit své vlastní originály.

Nahlédněte do našeho skvělého e-shopu a něco si objednejte! Podpoříte tak náš projekt a hlavně uděláte radost sobě nebo někomu blízkému.

!!! E-SHOP !!!