2013

Areál MIMO PROVOZ !!!

2012

Rádi bychom vám představili první bikepark, který pro Vás zmapoval team Českých bikeparků v roce 2012. Je to moravský bikepark s dlouholetou tradici, bikepark Sviňorky. Bikepark se nachází 40 kilometrů od Ostravy, autem je to slabá hodinka. Je tu pro vás připravena kotva, která vás vyveze na kopec a vy se pak můžete rozjet dolů po DH trati. V areálu je také možnost jízdy po fourcrossové trati, která se táhne vpravo od vleku směrem nahoru. Bohužel je zde jasně vidět, že dnešní návštěvníci bikeparků dávají přednost DH tratím, na fourcrossové trati jsme měli problém najít vyježděnou stopu …

Zdejší DH trať jsme na naší mapce zaznačili jako červenou. Trať vede střídavě v lese a na louce. Najdeme zde těžší sjezdy, schody, nebo dropy, ale nic nezdolatelného i pro začátečníky. Vše se dá v případě potřeby dobře objet. Trať je sjízdná za sucha i mokra. O tom se mimo jiných přesvědčila i celá naše redakce. Trati dominuje dřevěná lavice umístěna v dolní části trati, končící úctyhodným dropem.

S počtem překážek, který tento bikepark nabízí, ho doporučujeme všem začátečníkům, kteří si zde můžou dobře otestovat chování svého stroje a také všem pokročilejším jezdcům na rozježdění do nové sezóny. Trávit zde ale celý víkend by asi všechny z nás omrzelo. Team Sviňorek však pilně pracuje na rekonstrukci a inovaci tratě. Neváhejte a příjďte si udělat názor na tento beskydský bikepark.

Všem bikerům a nejen Těm, přejeme spoustu krásných zážitků v tomto areálu. Teamu Sviňorek držíme pěsti ať se dílko podaří a bikepark Sviňorky získá opět svou slávu v regionu a nejen tam !!!

Video

  • červená trasačervená trasa

Vaše komentáře

Přidat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *