Bikepark Roudnička, areál v hradeckých lesích, kde nenajdete žádnou čtyrsedačku a ani kiosek kde by vám někdo prodal párek v rohlíku, nebo načepoval pivo. Tohle všechno tady prostě není. Co tady je a není to vůbec špatné, jsou čtyři základní trasy plné klopének, dropíku a hoodně velkých poletů.

Kromě těch opravdu náročných tratí, které jsou obtížné hlavně díky již zmiňovaným velkým poletům, zde najdeme i méně náročné trasy, kde si každý může vyzkoušet svůj skill. Každému,  kdo si tento areál projede musí být hned jasné, že stavitelé si tuto trať ladili na míru pro sebe a nebrali tak velký ohled na širší skupinu jezdců, kteří by tento bikepark mohli navštěvovat. Nechám na každém zda je to dobře, nebo špatně.

Je dobře, že se tento druh areálu u nás stále drží a že se najde někdo, kdo tomu věnuje svůj volný čas, pro potěšení ostatních. Areál je ideální pro ty, kteří rádi zkoušejí něco nového, nemají prachy na lanovku a nebo mají jen pár hodin času na ježdění. My jsem si bikepark Roudnička moc užili a všem zkušenějším jezdcům ho můžeme doporučit.

 

Video

  • Roudnička 2017Roudnička 2017
  • Roudnička 1Roudnička 1
  • Roudnička 2Roudnička 2
  • Roudnička 3Roudnička 3

Vaše komentáře

Přidat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otevírací doba

Zajezdit si tady můžete kdykoliv.

Ceník

Ceny jsou tady mírné, ježdění ve zdejším areálu vás nebude stát ani kačku.