Konečně je to černé na bílém. České Bikeparky v roce 2017 zmapovali nově vznikající bike park Říčky.  Areál, který dlouhá léta dobře funguje jako skiareál, se konečně rozhodl nenechávat lanovku přes léto ladem, ale naplno ji využít. Letos tady pro nás připravili bikepark, kde si prozatím můžete zajezdit jednu červenou trasu. Sedačková lanovka, restaurace, půjčovna, servis, trojkolky a velice dobře postavená trať je to, co by vás mělo zvednout ze židle a přijet si vyzkoušet a podpořit tento bikepark. Je skvělé, že i menší areály se pouštějí do bikerských projektů a nebojí se zainvestovat peníze také do letní sezóny. Kdo ví, možná právě bikepark Říčky odstartuje vlnu nově vznikajících bikeparků také v menších střediscích.

Zajezdit si zde prozatím můžete pouze jednu a to červenou trasu. Trať je poctivě vyhlazená a od prvního kontaktu je jasné, že při stavbě někdo přemýšlel. Trasa je převážně vedena v úzkém pásu lesa mezi dvěmi sjezdovkami, takže nikoho nepřekvapí, že klopenka střídá klopenku. Svojí techniku si můžete vyzkoušet také na několika kamenitých pasážích a ti nejvíce zdatní, můžou také vyzkoušet zdejší dřevěné lávky. Zajezdí si opravdu široké spektrum jezdců. Na trati jsou pro ty nejzkušenější připravené také slušné dvojáky.

Určitě budeme areál dál sledovat a nejpozději příští sezónu ho znovu zkontrolujeme a přineseme vám z něj aktuální report. Pokud by jste se už nemohli dočkat, na nic nečekejte a zajeďte si do tohoto bikeparku zajezdit na vlastní triko, nezklame vás.

Video

  • Bikepark Říčky 2017Bikepark Říčky 2017
  • Bikepark Říčky červená trasa 2017Bikepark Říčky červená trasa 2017

Vaše komentáře

Přidat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ceník

Během letní sezóny 2020 bude bikepark kompletně uzavřen. Ve Ski centru bude probíhat velká stavební akce – výměna lanové dráhy. Provoz pracovní techniky se zcela určitě nevyhne ani stávajícím trailům, a proto jsme přistoupili k jejich kompletní uzávěře pro letní sezónu 2020. Děkujeme za dodržování zákazu vstupu a vjezdu na traily. Na další bikování se těšíme opět v roce 2021.