2023

Celkem si zde můžete zajezdit na 15 kilometrech velmi příjemných a ne moc náročných trailech. Rozdíl mezi horní a spodní stanici lanovky je více jak 700 výškových metrů. Vybrat si zde můžete mezi nejlehčími modrými traily až po černý enduro trail, který prověří vaši technickou zdatnost na kole. Dva modré traily jsou sjízdné opravdu pro všechny, jejich největší náročností je jejich délka. Červené traily jsou o něco náročnější, ovšem nic záludného zde nenajdete. Rozdíl mezi modrými a červenými traily je v menší úpravě povrchu. Není zde kladen takový důraz na stoprocentně vyžehlený povrch. Můžou vás zde překvapit kořenové a kamenité pasáže, ovšem vše lze pohodlně objet nebo přejet v menší rychlosti. Pokud by to pro vás bylo pořád málo, můžete si vyzkoušet černý enduro trail, který nedostal tento název jen tak pro nic za nic. Enduro trail je černě značený a náročnost tohoto trailu tomu odpovídá. Větší sklon tratě, rozbité pasáže kde je nutné dobře číst trasu a pevně držet řídítka. Poslední možnost, kterou si zde můžete užít je nově vzniklá jump lajna, která těm nejzkušenějším nabízí parádní skoky, kde máte spoustu času ve vzduchu.

Parkování u spodní stanice lanovky je samozřejmě zdarma a místa je tu dost. Restaurace u horní stanice se postará o všechny vaše přání, co se jídla a pití týká. Pro ty úplně nejmenší je u horní stanice skillcentrum s pojezdovým pásem a kompletně zařízenou půjčovnou. Několik nenáročných trailů si zde můžou ti nejmenší užívat klidně celý den a rodiče je mohou sledovat z přilehlé restaurace. Prostě ideální kombinace pro celou rodinu. Reiteralm Trails není typický bikepark se spoustou lavic a dropů, jedná se spíše o trailové centrum s lanovkou. To ovšem nemění nic na tom, že si zde můžete užívat kilometry a kilometry skvělé zábavy na svém kole.

 

Video

  • Reiteralm Trails 2023 All Trails Eiskar-Schnepfenwald-Holzer-Buckelwald-Enduro-Route66-HochalmReiteralm Trails 2023 All Trails Eiskar-Schnepfenwald-Holzer-Buckelwald-Enduro-Route66-Hochalm

Vaše komentáře

Přidat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otevírací doba

Před sezónou (od 8:45 do 17:00)

3. - 6. června 2022
Od pátku do pondělí
10. až 12. června 2022
Od pátku do neděle
16. až 19. června 2022
Od čtvrtka do neděle
24. - 26. června 2022
Od pátku do neděle
Hlavní sezóna (8:45 až 17:00)
od 30. června do 11. září 2023
denně

Mimo sezónu (od 8:45 do 17:00)
od 26. května do 25. června 2023
a od 15. září do 16. října 2023
pátek, sobota a neděle
3. října 2023 a od 20. října do 1. listopadu 2023
denně

Ceník

Okolí parku

Bicyklová škola Pekoll Schladming

Schladming

Jsme tu pro vás, pokud se chcete naučit jízdu na horském kole na flowline ve Schladming bikeparku, vaše děti chtějí zažít vzrušující chvíle v bike areálu nebo si chcete zlepšit úroveň svých dovedností na jump line. Hledáte zážitek na kole v regionu Schladming-Dachstein nebo chcete vyrazit například na stezky na Reiteralmu? Pak jsme váš parťák na kole. Zažijte přírodní a tělesné zážitky z jízdy na horském kole a otestujte své dovednosti bezpečným a vzrušujícím způsobem.

Cyklistická škola nese jméno Markuse Pekolla, Schladmingera, 15 let profesionála ve sjezdu MTB, certifikovaného průvodce horských kol a trenéra MTB. Majitelem BIKE SCHOOL PEKOLL je Christoph Eder, státní certifikace. Průvodce na horských kolech, MTB trenér, pedagog a nadšený horský cyklista.

Kontakt