2024

Bikepark Jasenská se nachází v nádherném prostředí Velké Fatry na Slovensku, konkrétně v Jasenské dolině poblíž obce Belá-Dulice. Tento bikepark je ideálním místem pro milovníky horské cyklistiky, kteří hledají kombinaci adrenalinového zážitku a krásné přírody. Okolí je bohaté na malebné scenérie, lesy a horské hřebeny, které vytvářejí perfektní kulisu pro jízdu na kole.
Areál bikeparku Jasenská je velmi příjemný a nabízí návštěvníkům pohodlné zázemí. Na místě najdete zdarma kempování, což je ideální pro ty, kteří si chtějí užít víkend v přírodě. K dispozici je také sedačková lanovka, která vám usnadní přístup k různým trasám. Restaurace v areálu nabízí chutné jídlo, takže se můžete po náročném dni na kole občerstvit a odpočinout si.
Jednou z největších předností bikeparku Jasenská je rozmanitost tras a variant. Park nabízí spoustu různých tratí s různými stupni obtížnosti, takže si zde přijde na své jak rodina s dětmi, tak i zkušení jezdci. Trasy jsou navrženy tak, aby byly co nejzábavnější a nabídly spoustu skoků a technických úseků. Je zde opravdu něco pro každého, od začátečníků až po pokročilé jezdce.
Celkově je bikepark Jasenská místem, kde můžete strávit skvělý čas na kole. Super obsluha se postará o to, aby vaše návštěva byla co nejpříjemnější. Zábavné trasy, krásné okolí a výborné zázemí činí z tohoto bikeparku ideální destinaci pro cyklisty všech úrovní. Pokud hledáte místo, kde si užijete spoustu zábavy a adrenalin, bikepark Jasenská je tou správnou volbou.

 

Video

  • Jasenská Bikepark 2024Jasenská Bikepark 2024
  • Bikepark Jasenska 2024 Devil's TrailBikepark Jasenska 2024 Devil's Trail
  • Bikepark Jasenska 2024 DH TrailBikepark Jasenska 2024 DH Trail
  • Bikepark Jasenska 2024 ALL NATURA ALLBikepark Jasenska 2024 ALL NATURA ALL
  • Bikepark Jasenska 2024 ALL NATURA ALL 2Bikepark Jasenska 2024 ALL NATURA ALL 2
  • Bikepark Jasenska 2024 FlowBikepark Jasenska 2024 Flow
  • Bikepark Jasenska 2024 Lažo PlažoBikepark Jasenska 2024 Lažo Plažo

Vaše komentáře

Přidat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ceník

Otváracie hodiny a cenník

Bike Park je otvorený v sobotu a nedeľu v čase od 10:00 do 16:30, takisto aj počas sviatkov.

(v prípade priaznivých poveternostných podmienok)

Cena:
6 – hodinový lístok je 15,00 €
4 – hodinový lístok je 13,00 €