Za celou dobu našeho fungování jsme na náš web umístili 23 bikeparků a 13 singltreků. Až na dvě výjimky, vše z naší krásné České Republiky. Většinu těchto areálů jsme pravidelně navštěvovali a aktualizovali jejich stav. Co to vlastně to naše mapování je? S partičkou jezdců, která se tak nějak vyskytuje a nevyskytuje kolem našeho projektu, pravidelně vyrážíme do všech možných bikových lokalit. Samozřejmě tam jedeme s cílem jako všichni ostatní, užít si další skvělý den na kole s partou pohodových lidí. Ovšem my to máme rádi složitější. Kromě dobrého pojezdu se snažíme každou lokalitu natočit, nafotit a získat o ní co nejvíce potřebných informací, aby se každý kdo navštíví náš web, mohl nadchnout pro danou lokalitu a vyrazit na ní s jistým informačním předstihem.

Singltreky

Kterou lokalitu, bys rád viděl na našem webu ???

Rozhodli jsme se vás do toho našeho mapování trochu zapojit. A tady je naše nabídka.

V případě, že nám chcete pomoct nebo vám prostě nějaká lokalita na webu chybí, stačí nám napsat na email jenda.huudecek@gmail.com nebo na naše fb stránky  informace k dané lokalitě a my se pokusíme jí v letošním roce zmapovat. Jako odměnu za váš návrh zašleme každému z vás, kdo jako první napíše nezmapovanou lokalitu, samolepku s naším logem. Z pochopitelných důvodů se nám jedná pouze o legální lokace, nejlépe s fungujícím webem nebo fb stránkou a v nejlepším případě s jasně daným správcem.

Doufám, že se vás zapojí co nejvíce a společně tak rozšíříme naši sbírku zmapovaných areálů.

samolepky

Jako bonus vkládám video z roku 2012. Již před šesti lety jsme lítali s kamerou GoPro 1 po starém Klínovci a mapovali tenkrát jedinou trasu, která v areálu byla…