Možná jsem to psal už loni, možná i předloni, ale tato sezóna byla prostě mega super. Moci tohle napsat každý rok pro nás znamená jediné. Vyvíjíme se, zlepšujeme a vám se to očividně líbí. Letošní sezóna už byla  kompletně na novém webu, v dubnu jsme spustili novou facebookovou stránku a také jsme pořádně naplnili náš youtube kanál. Konečně jsme se mohli pořádně soustředit na to, co nás nejvíc baví a to, o čem to vlastně všechno je. Poskytování těch nejaktuálnějších informací ze všech bikových areálů u nás. Na konci této sezóny jsme tak zjistili, že moc míst, kde jsme ještě nebyli a pro vás nezmapovali mnoho nezůstalo.

111

 

V našem seznamu bikeparků máme krásných 23 areálů. Z toho sedm z nich jsou letos zmapované poprvé. Jako letošní novinku jsme také zmapovali dva zahraniční areály a dva  lokální bikeparky bez lanovky. Video z většiny tratí, ve kterých najdete přesné údaje z telemetrie. Fotky, popis a všechny potřebné informace najdete u každého z těchto areálů.

 

 

333

 

Největší dík patří areálům, se kterými nejenom spolupracujeme, ale které nás také finančně podpořili.

Ještěď

Kouty nad Desnou

Klíny

 

Tradičně pro vás také vytváříme soutěže o permanentky do bikeparků. Letos jsme vám  jich stihli rozdat 35 kousků. Opět nám v tom pomohly areály, které se nebojí podpořit náš projekt. Díky nim se desítky z vás zůčastnily našich soutěží a spousta z vás si tak mohla zajezdit v těch nejlepších areálech u nás zadarmo. Díky všem areálům, které se rozhodli podpořit nás touto cestou.

 

555

Semmering

Dolní Morava

Ještěd

Monínec

DH Bramberk

Peklák

Špindl

A letos jsme nezůstali jen u soutěží o permice, kterých jsme vám rozdali za nějakých 15 000 kaček. Společně s dalšími sponzory, kteří nás také podporují a věří v náš projekt, jsme si s vámi zasoutěžili o skvělé slevy na nákup od značky POC a nákup bot 5.10 na webu elementstore.cz. Tato podpora, která jde přímo k našemu týmu, je pro nás ten největší motivátor. Myslím, že použiji slogan České spořitelny, ale bude se hodit. Když ve vás někdo věří, dokážete víc. Opět obrovské díky, těmto partnerům za jejich podporu v našem boji.

 

 

222

 

POC

Elementstore.cz

Všechna tahle podpora a spolupráce, která trvá již několik let v řadě se nám nejlépe promítá v číslech. Samozřejmě sledujeme, jak náš web a všechny kanály rostou, máme z toho obrovskou radost a vám, našim uživatelům za to mnohokrát děkujeme. Bez vás by to nefungovalo a asi by nás to ani nebavilo. Oproti loňskému roku máme všech sledovaných kanálech skoro stoprocentní nárust sledovanosti. To je pro nás jasný signál, makat na našem projektu víc a víc a rozšířit tak naši základnu náštěvníků. Doufáme, že velké procento z těch 25 000 návštěvníků za letošní rok, našli na našem webu informace, které hledali.

klinovec.Movie_Snímek

Web letos navštívilo

25 000 návštěvníků

Na webu strávili v průměru

1:40 minuty

Youtube kanál získal

144 odběratelů

Zhlédnutí videí bylo přes

40 000

Facebook dostal za 7 měsíců

640 liku

 

Pro někoho málo, pro někoho nic, pro nás obrovský posun vpřed. Jak jsem již psal, všechny tyto údaje mají oproti loňské sezóně 100% nárust. Takže jaká vlastně byla tahle sezóna? Prostě boží, stejně jako Arnoštek. Spousta nových areálů, spousty starých areálů, ale hlavně dny strávené v dobré společnosti v sedle bajku. A o to tady přece jde!!! Myslím, že vše, co jsme si na začátku sezóny vysnili a většina toho, co jsme měli v hlavách se nám splnilo. Občas i to, co jsme si jen a jen představovali.

 

777

 

Pro příští rok, máme v plánu samozřejmě nějaké lehké estetické úpravy na našem webu, opět vylepšení naší techniky, kterou používáme při mapování, ale hlavně přinášet vám nejpodrobnější informace z nových a  nových areálů. Pro sezónu 2018 plánujeme zmapovat zbylé střediska na našem území a pokud půjde vše dobře, začneme se trochu více soustředit na ty zahraniční. Těšíme se na to, a vy se můžete těšit na parádní reporty z našich cest.

 

222

 

Letos vám již žádnou novinku nepřineseme. Za sebe i za celý náš tým vám popřeju krásné a klidné vánoční svátky. Šťastný a úspěšný nový rok. Kéž by napadlo spousta sněhu a zima nám tak utekla co nejrychleji a nejpříjemněji. Ti z vás, kteří holdujete také zimním sjezdům, nás můžete sledovat na naší zimní stránce.

ceskeskiarealy.cz

 

slider

 

Aby náš web úplně neumřel, budeme vám celou zimu každé pondělí představovat již zmapované areály, abychom si celou zimu připomínali, na co se hned na jaře můžeme těšit.